Exkluzívna domáca pálenica

Exkluzívna domáca pálenica  160L

 Model EXCLUSIVE je určený pre profesionálov. Model, ktorý splní najnáročnejšie očakávania. Vyrobený z kvalitných a pevných materiálov pre dlhú životnosť. Pre vynikajúce výsledky a kvalitnú domácu pálenku. Jednoduché použitie bez nutnosti zloženia poklopu - vstavané dvere na plnenie a vyprázdňovanie.

Ďalšie  informácie

Patrí do skupiny domácich páleníc na elektrický pohon pre profesionálnu a priemyselnú výrobu destilátov vo väčších množstvách.

Jednou zo základných charakteristík týchto kotlov je vstavané napĺňanie a vyprázdňovanie dvierok, ktoré uľahčuje používanie bez sklopenia kotla a skracuje tak čas na výmenu náplne. Drenážny otvor je vyrobený zo sieťovitých častí štvorcového tvaru (štandard) alebo s 3-guľovým  ventilom (zdôraznite typ otvoru, ktorý chcete pri objednávke).

Model Exclusive je vyrobený z najkvalitnejších ale zároveň aj z masívnych materiálov, ktoré zaručujú dlhú životnosť. Spodok kotla je 5 mm hrubý, bočný materiál je 2 mm, ohnisko je vyrobené z 2 mm hrubého oceľového plechu a pozinkovaného oceľového plechu 1 mm. Objem chladiča je 800 litrov so vstavaným valcom.

Všetky časti zariadenia, ktoré prichádzajú do styku s fermentovaným ovocím a parou, sú vyrobené z vysoko čistej elektrolytickej medi (99,99%). Tento kov je veľmi dobrý vodič tepla, odolný voči pôsobeniu organických kyselín nachádzajúcich sa v ohni a priaznivo ovplyvňuje chuť a vôňu destilátu.

2 800,00 €
Please select variants first